inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

Nákupčí

Pracovní náplň: • zajišťování dodávek přímého a režijního materiálu v požadovaném množství kvalitě sortimentu a času v SAP • zajišťování nákupu položek schválených nákupních skupin (WG) v rámci holdingu TTS a Protool s.r.o. • řízení nových projektů v odboru nákupu • aktivní průzkum nákupního trhu vedení poptávkových řízení výběr dodavatelů podle sortimentu cen způsobů dopravy poskytování služeb servisu a dalších důležitých hledisek za účelem optimalizace a minimalizování nákladů • zajištění provádění vyhodnocení strategie dodavatelů dle nástroje TOCO2010 (Analýza nákladů) • zajišťování podmínek pro získávání nákupního potenciálu a snižování režijních nákladů spojených s nakupováním • příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli a kontrola dodržování sjednaných podmínek při dodávkách • účast na společných jednání v mateřské firmě ve Wendlingenu • vedení evidence dodavatelů v SAP příslušné dokumentace a podkladů pro účetní evidenci • zajišťování auditů u dodavatelů Kvalifikační a další požadavky: • VŠ vzdělání technického směru popř. SŠ vzdělání technického směru + praxe v nákupním oddělení • zbožíznalectví znalost nákupní techniky vyhodnocování poptávek a nabídek • praxe v obchodní činnosti nákupu nebo prodeje • znalost německého a anglického jazyka slovem i písmem • znalost používání výpočetní techniky SAP a dalších moderních instrumentů (Power Point) • schopnost prezentace výsledků • umění vyjednávat s dodavateli • samostatnost při zpracování projektů • flexibilita spolehlivost komunikativnost a ochota přijmout časovou náročnost • ochota cestovat

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 35000 Kč
Datum nástupu: 01.10.2011

Firma: Protool s.r.o.
Ulice: Chelčického 1932
Obec: Česká Lípa
Kontaktní telefon: +420 481 645 134
Kontaktní e-mail:hanj@tts-protool.com
Kontaktní osoba Jiřina Hanušová

Copiright © prace.euinzerce.cz 2007 - Nabídka práce, brigáda
Chcete mít i Vy svoji soukromou nebio firemni stránku levně a kvalitně? kontaktujte nás.