inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

Obchodní zástupci

Náplň práce: nákup zemědělských komodit prodej agrochemie hnojiv a DDGS (lihovarnických výpalků) krmných směsí atd. Pracovní oblast 1. zaměstnance: Plzeň Domažlice Tachov Cheb a Karlovy Vary. Pracovní oblast 2. zaměstnance: Kutná Hora Havlíčkův Brod Pelhřimov Benešov a okolí Prahy. Pracovní pozice je vhodná pro bývalé zaměstnance ZZN pracující na pozici vedoucí rostlinné výroby obchodní manager vedoucí střediska vedoucí sila apod. tudíž pro uchazeče ovládající problematiku těchto pozic. Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání a praxe v obchodu se zemědělskými komoditami řidičský průkaz sk. B spolehlivost a bezúhonnost. Přednost budou mít uchazeči s kontakty na zemědělské podniky. Kontaktní osoba: Zdena Rogová tel. 412 588 827 412 588 811 e mail zdena.rogova@zzn dc.cz

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000 Kč
Datum nástupu: 01.04.2011

Firma: Zemědělské zásobování a nákup v Děčíně, a.s.
Obec: Děčín
Kontaktní telefon: +420 412 588 827,736 777 834
Kontaktní e-mail:zdena.rogova@zzn-dc.cz
Kontaktní osoba Zdena Rogová

Copiright © prace.euinzerce.cz 2007 - Nabídka práce, brigáda
Chcete mít i Vy svoji soukromou nebio firemni stránku levně a kvalitně? kontaktujte nás.