inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Náplň práce: provádí kontrolu dodržování metrologického řádu v podniku seznamuje uživatele s užíváním měřidel provádí složitá měření a odpovídá za správnost jejich provedení provádí nebo zabezpečuje analýzu měřidel neshodná měřidla vyřazuje a likviduje. Požadujeme: SŠ VŠ obor strojírenství výborná orientace ve čtení technické dokumentace znalost práce na PC Microsoft Office kreslení 2D 3D znalost měřících metod komunální měřidla mikroskop hodinky posuvka drsnoměr mikrometr praxe na obdobné pozici výhodou znalost požadavků automobilového průmyslu výhodou technické uvažování samostatnost. Nabízíme:stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti 5 týdnů dovolené příspěvek na sportovní a kulturní vyžití stravování s příspěvkem zaměstnavatele v prostorách firmy příspěvek na penzijní pojištění příjemné pracovní prostředí zajímavou a různorodou práci. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na: personalni@ttmetea.cz do předmětu zprávy napište: "TECHNIK MĚROVÉHO STŘEDISKA TESLA".

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000 Kč
Datum nástupu: 01.09.2012

Firma: TESLA Jihlava, a.s.
Obec: Jihlava
Kontaktní telefon: +420 567 113 133
Kontaktní e-mail:personalni@ttmetea.cz
Kontaktní osoba Renata Kundelová

Copiright © prace.euinzerce.cz 2007 - Nabídka práce, brigáda
Chcete mít i Vy svoji soukromou nebio firemni stránku levně a kvalitně? kontaktujte nás.