inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

Řídící pracovníci v energetice

Náplň práce: komplexní péče o vybrané zákazníky firmy aktivní komunikace se zákazníky zajišťování jejich spokojenosti po celou dobu trvání obchodního styku komunikace napříč firmou s dalšími odděleními s cílem zajistit kvalitní předání informací zákazníkům zodpovědnost za dodržování termínů a podmínek dodání dohled nad projektovou činností společnosti Požadavky: VŠ vzdělání případně SŠ a patřičná praxe velmi dobrá znalost AJ znalost jiných jazyků (především FJ NJ) velkou výhodou pokročilá znalost práce na PC (MS Office) znalost ERP systému (BAAN) výhodou samostatnost proaktivita komunikativnost schopnost pracovat v interkulturním prostředí technické systematické a kritické myšlení ochota učit se novým věcem Nabízíme: zázemí a podporu mezinárodní společnosti zajímavou a perspektivní práci dynamické a moderní prostředí s mnoha příležitostmi pro rozvoj a úspěšnou kariéru motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis v ČJ a AJ společně s motivačním dopisem na adresu: lucie.mikulikova@cz.global imi.com

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 32000 Kč
Datum nástupu: 01.06.2012

Firma: Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.
Obec: Třemošná
Kontaktní osoba Lucie Mikulíková

Copiright © prace.euinzerce.cz 2007 - Nabídka práce, brigáda
Chcete mít i Vy svoji soukromou nebio firemni stránku levně a kvalitně? kontaktujte nás.