inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

Řemeslníci a opraváři

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: 1. správce sportovního areálu zajištění bezproblémového provozu a údržby sportovních areálů naší obce. (správce obsluhuje a pečuje o relaxační zařízení sportovní plochy budovy a další vybavení. Vybírá poplatky vydává a eviduje klíče otevírá a uzavírá areály. O všech činnostech vede evidenci apod.) 2. strojník víceúčelového komunálního stroje TTR a příslušenství obsluha údržba (správce seče a udržuje hřiště ale i ostatní zeleň dle potřeb obce.) 3. různé pracovní činnosti dle potřeb obce zejména v zimních měsících úklid sněhu obzvlášť v kalamitních situacích. POŽADAVKY NA UCHAZEČE: ˘ trestní bezúhonnost. ˘ dobrý zdravotní stav. ˘ předpoklady pro získání zdravotního průkazu. ˘ ŘP skupiny B. ˘ manuální zručnost ˘ strukturovaný životopis se zaměřením na historii minulých zaměstnání. ˘ připravenost akceptovat pružnou pracovní dobu zejména o víkendech a v sezoně sportovních soutěží. Bližší popis pracovního místa je možné si vyzvednout na Obecním úřadě v Kunčině. Nabídky uchazeči předkládají do 30.6.2012 osobně na Obecním úřadě v Kunčině Kontakt na: www.obeckuncina.cz Hrubá mzda + případné odměny.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 14000 Kč
Datum nástupu: 01.07.2012

Firma: Obec Kunčina
Obec: Kunčina
Kontaktní telefon: +420 461 318 321
Kontaktní osoba Roman Richter

Copiright © prace.euinzerce.cz 2007 - Nabídka práce, brigáda
Chcete mít i Vy svoji soukromou nebio firemni stránku levně a kvalitně? kontaktujte nás.