inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

nabídka práce
Popis pozice: pro našeho partnera jedničku v ČR (oblast dodávek plynu) hledáme nového kolegu. Využijte vysokého potenciálu tohoto odvětví a staňte se těmi kteří domácnostem a firmám představí úspory plynoucí ze změny dodavatele. Naše společnost Vám za získání nových zákazníků a péči o stávající nabízí nadstandardní systém odměňování a stabilní prodejní podporu. Najít zákazníky kteří chtějí snížit své výdaje je snadné. Najít oblast kde snížit výdaje a ponechat stejné množství spotřeby je již mnohem složitější. Požadujeme: samostatnost a spolehlivost komunikační a prezentační dovednosti aktivní přístup obchodní duch uživatelská znalost práce na PC . Nabízíme: možnost pracovat ve Vašem regionu a v libovolném čase odborná školení a prodejní podpora velmi vysoké finanční ohodnocení nad 30 000 Kč měsíčně možnost pracovat na HPP s fixním příjmem jako zaměstnanec naší společnosti dlouhodobá spolupráce praxe ve vysoce perspektivním odvětví kvalitní zázemí společnosti v centru Kolína telefon hrazený společností motivační akce o ceny a spoustu dalšího. Jiné sdělení: termín nástupu ihned prodejní skupiny jsou vítány (máme pro Vás exklusivní nabídky spolupráce) práce na plný i částečný úvazek . PODPORA 15 000 Kč během STARTU!!!
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 06.09.2012
plat: 15000- 40000 Kč
Příprava a balení zboží do balíků nebo na palety příjem a fyzická kontrola zboží obsluha VZV. Pracovní doba 10:00 14:00 hodin v pracovní dny Požadujeme: průkaz VZV ŘP " B" časovou flexibilitu fyzickou zdatnost (břemena až 30 kg) spolehlivost samostatnost
plat: 6000 Kč
Patologické oddělení Oblastní nemocnice Kolín a.s. přijme lékaře lékařku. Požadujeme: ukončený patologický kmen nebo I. atestaci Nabízíme: práci na plný úvazek zázemí perspektivní krajské nemocnice zaměstnanecké benefity podporu vzdělávání a seberealizace seriózní jednání příjemný kolektiv nástup možný ihned
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 01.09.2012
plat: 30000 Kč
Požadavky: ŘP sk. B
plat: 12000 Kč
Požadujeme: právní bezúhonnost komunikační schopnosti reprezentativní vystupování iniciativa zodpovědnost ochota k dalšímu vzdělávání ve finanční a ekonomické problematice znalost MS Office ŘP sk. B obchodní zkušenosti. Nabízíme: zázemí prestižní a dynamické české společnosti v oblasti finančního poradenství kvalitní zaškolení podpora a servis perspektiva osobního a profesního růstu Náplň práce: práce v oboru financí pojištění investic a hypoték péče o zavedenou nebo novou klientelu.
plat: 25000- 40000 Kč
vzdělání ÚSO nebo VŠ nutná znalost angl.jazyka písemnou formou znalost automobilní techniky znalost práce na PC zkušenosti s CAD vítány.Životopisy na e mail: velinsky@sor.cz nebo volat na 737 271 975.
plat: 20000 Kč
Poznámka: ke mzdě + 10% osobní ohodnocení
plat: 8500 Kč
Požadavky: uživatelská znalost práce s PC MS Office Internet zkušenost v prodeji výhodou Očekáváme: výborné komunikační schopnosti obchodní talent pozitivní přístup chuť na sobě pracovat možnost zdokonalit se v prodejních dovednostech flexibilita zdravá cílevědomost a dravost schopnost dokončovat (dotahovat) svěřené úkoly Popis pracovní pozice: oslovování nových potencionálních zákazníků zpracovávání podkladů pro zákazníky zodpovědnost za dokončení celého procesu se zákazníkem péče o stávající zákazníky společnosti odchozí i příchozí hovory práce s firemními systémy zodpovědnost za plnění měsíčních cílů Nabízíme: mladý a dynamický kolektiv kreativní zajímavou a odpovědnou práci na HPP příležitost k seberealizaci možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje práci se špičkovými informačními technologiemi v prosperující firmě s velkým růstovým potenciálem fixní plat a motivační složka firemní benefity samostatnost inovativnost
plat: 12500- 20000 Kč
Výhradně pro OZP. PD dvousměnná (7.00 13.00 13.00 18.00) 1 x za 14 dní SO KONTAKT: ing. Malík volat po 10. 9. 2012.
plat: 15000 Kč
Sháníme pracovnici se zdravotním omezením (id I. a II. stupně). Prac.poměr na dobu určitou možnost po dohodě prodloužení na dobu neurčitou.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 30.08.2012
plat: 8000- 11000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 další >>