inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

nabídka práce
pracoviště areál ZOD Potěhy praxe vyuče v oboru kuchař nebo prodavač
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 31.08.2012
plat: 11000 Kč
Požadavky: ukončené VŠ vzdělání na LF absolvovaný kmen popř. SZ výhodou Nabízíme: dobré platové podmínky v závislosti na vzdělání a délce praxe týden dodatkové dovolené zázemí akreditované nemocnice příspěvek na penzijní připojištění závodní stravování možnost ubytování podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu
plat: 22000 Kč
Požadujeme: ÚSO popř. VŠO vzdělání v oboru radiologický asistent osvědčení k výkonu zdravotnického povolání v oboru rad. asistent Nabízíme: dobré platové ohodnocení v závislosti na vzdělání a délce praxe týden dodatkové dovolené možnost ubytování příspěvek na penzijní připojištění závodní stravování podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu Kontakt na ved.as.RDG odd.: 327 503 458 email: stanislava.vyroubalova@nemkh.cz
plat: 18000 Kč
V případě Vašeho zájmu o nabízené pracovní místo prosím o zaslání životopisu na uvedený e mail: smekalova@inpro caslav.cz. Pokud Váš životopis bude odpovídat uvedené pozici budete pozváni k osobnímu pohovoru s majitelem firmy.
plat: 15000- 23000 Kč
Náplň práce: Příprava dílů pro výrobní linky Manipulace se zbožím a výrobky Práce s VZV a s paletovými vozíky Příprava obalů pro výrobu Požadujeme: Spolehlivost pečlivost a manuální zručnost Ochota pracovat ve směnném provozu Praxe v obsluze vysokozdvižného vozíku (platný průkaz k obsluze není podmínkou) Řidičský průkaz sk. B výhodou Praxe v logistice výhodou Bližší informace na www.asmo.cz
plat: 12000- 14600 Kč
požadujeme: vzdělání středoškolské obor technický znalost prům. hydrauliky obchodní dovednosti ochota cestovat práce na PC ŘP "B" náplň práce: péče o stávající zákazníky v přidělené oblasti řešení tech. požadavků zákazníků vyhledávání nových zákazníků
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 30.08.2012
plat: 25000 Kč
obor vzdělání dřevařský perfektní komunikační schopnosti fyzicka zdatnost ŘP na VZV výhodou praxe výhodou mzdové podmínky 15000 + provize z prodeje pracovní doba 8 16:30 pracoviště Šťáralka Kolín
plat: 15000 Kč
NJ nebo AJ slovem i písmem ŘP "B" praxe v oboru výhodou náplň práce: vyhledávání obchodních partnerů v zahraničí administrativní práce životopis zasílat na e mail:moravec@adriacz.cz
plat: 19000 Kč
24.8.2012 pomocné práce v kuchyni přípravné práce drobné kuchařské práce úklid. I základní vzdělání praxe 3 roky. Turnusy dlouhý krátký týden. Spolehlivost pracovitost. Personální strava možnost přespání mezi směnami.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 26.08.2012
plat: 9000- 13000 Kč
praxe 1 rok kontakt v době od 8:00 18:00 hod.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 25.08.2012
plat: 12000- 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 další >>