inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

SEŘIZOVAČ (SUKÁRNA). P.P.: doba určitá (1 2 roku) dle vzájemné dohody je možnost prodloužení vyučen ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru výhodou základní znalost práce na PC práce v hlučném prostředí práce i v noci. Mzda od 14 000 Kč + 1 400 Kč za směnnost. Zájemci se mohou dostavit přímo na adresu sídla firmy: VEBA tex. závody a.s. Přadlácká č.p.: 89 Broumov pí. Nešporová nebo si domluvit schůzku: tel.č.: 491 502 136.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 29.06.2011
plat: 14000 Kč
DĚLNÍK CE V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ. Jedná se o práce při zpracování masa: na úseku porážky živých zvířat na úseku bourání masa na úseku zpracování masa a výroby masných výrobků a dále vykonávání pomocných prací: příprava suroviny a polotovarů k dalšímu zpracování pracuje na úseku bourání a koštění masa přísun surovin převážení polotovarů navěšování polotovarů na stojany provádí mycí a úklidové práce ve výrobních prostorách. Fyzicky náročnější práce odpovídající zdravotní stav (splnění podmínek hygienického minima) práce ve vlhku a chladu případně práce s chemickými (mycími) prostředky zdravotní průkaz výhodou vyučen v potravinářském průmyslu výhodou.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 23.06.2011
plat: 10000- 12000 Kč
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Nástup možný ihned místo výkonu práce je region Náchodsko Ř.P. skup.: C výhodou časová flexibilita trestní bezúhonnost mzda + příplatky. Zájemci prosíme zašlete nám ŽIVOTOPIS na tuto e mailovou adresu: vitova@catrans.cz bližší informace Vítová Veronika tel.: 775 872 929.
plat: 15000- 17000 Kč
ŘIDIČ KA KAMIONU V RÁMCI ČR. P.P.: doba určitá (1 2 roku) možnost prodloužení vyučen automobilní směr výhodou Ř.P. skup.: C + E profesní průkaz trestní bezúhonnost. Pracovní cesta začíná a končí v Pardubicích pro uchazeče z regionu Náchodska je doprava hrazena zaměstnavatelem jedná se o dočasné výchozí pracoviště. Před návštěvou nejdříve telefonický kontakt za účelem sjednání schůzky: p. Nývlt Radomír Ing. tel.: 603 853 090.
plat: 13000- 17000 Kč
HLAVNÍ KUCHAŘ KA. Vyučen v oboru kuchař praxe v oboru. Před návštěvou nejdříve telefonický kontakt za účelem sjednání schůzky: p. Zháněl Miloslav tel.: 603 379 722.
plat: 17000 Kč
PRODAVAČ KA. Jedná se o prodej a doplňování zboží. Nástup možný červenec 2011 P.P.: doba určitá (1 2 roku) možnost prodloužení vyučen nebo ÚSO s maturitou potravinářský směr (výhodou) trestní bezúhonnost. Před návštěvou nejdříve telefonický kontakt za účelem sjednání schůzky: p. Čechová Zdena tel.: 725 500 687.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 22.06.2011
plat: 6000 Kč
Náplň práce: * Přijímání sázek * Vedení agendy pobočky sázkové kanceláře * Aktivní nabízení produktů společnosti sázkařům * Komunikace se sázkaři Požadavky na uchazeče: * SOU SŠ vzdělání * Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti a dovednosti * Samostatnost spolehlivost pracovitost * Pečlivost aktivní přístup flexibilita * Zájem o sportovní dění a základní sportovní přehled * Bezúhonnost * Schopnost a chuť učit se novým věcem * Znalost práce na PC Nabízíme: * Zajímavou práci * Průběžné doplňování a prohlubování znalostí a dovedností * Motivující mzdové ohodnocení * Firemní benefity * Možnost pružné pracovní doby * Vhodné zaměstnání pro absolventy Podmínky výběrového řízení: Strukturovaný životopis zasílejte na adresu josef.beranek@chance.cz. NEVOLEJTE. Děkujeme.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 21.06.2011
plat: 10500 Kč
PRODAVAČ KA POTRAVIN. Jedná se i o přípravu teplého občerstvení. Nástup možný ihned P.D.: 6 hod. den vyučen zaučen. Před návštěvou nejdříve telefonický kontakt za účelem sjednání schůzky: p. Hoffmanová Irena tel.: 731 625 142.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 19.06.2011
plat: 8000 Kč
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE. PRACOVNÍK CE HERNY. P.D.: dohodou 12 ti hod. směny vhodné i pro osoby zdravotně postižené absolventy trestní bezúhonnost. Před návštěvou nejdříve telefonický kontakt za účelem sjednání schůzky: p. Tylš Vlastimil tel.: 603 920 469 pouze v těchto hodinách od 9.00 do 12.00 hod. (pracovní dny).
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 18.06.2011
plat: 10000 Kč
AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL. P.P.: doba určitá možnost prodloužení vyučen v oboru min. 5 let praxe Ř.P. skup.: C profesní průkaz. Zájemci prosíme zašlete svůj ŽIVOTOPIS na tuto e mailovou adresu: chvatalova@tsnachod.cz
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 17.06.2011
plat: 13000- 15500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>