inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

Pracoviště: Pardubice Břehy Základní vzdělání plus Kurz osobního asistenta pracovníka v sociálních službách NUTNÝ brigáda později možnost plný úvazek Požadavky: Kurz osobního asistenta pracovníka v sociálních službách praxe výhodou dobré komunikační dovednosti pozitivní přístup spolehlivost bydliště v okolí Přelouče výhodou NEJDŘÍVE MAIL. NEBO TEL. KONTAKT LZE SMS . POUZE PRACOVNÍK S POŽADOVANÝM KURZEM. Životopisy zasílejte e mailem: miroslavahalova@centrum.cz. Tel. 775 693 981 LZE SMS.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 26.05.2011
plat: 3900 Kč
Popis činnosti zodpovědnost za vedení pobočky a plnění hospodářských a prodejních plánů kontrola dodržování pracovních metod vedením menšího kolektivu zaměstnanců Požadavky SŠ uživatelská znalost PC (MS Office internet) praxe v oboru min. 5 let (servis pneuservis) znalost provozu a údržby servisních vozidel AJ výhodou příjemné vystupování samostatnost loajálnost ochota učit se novým věcem
plat: 25000 Kč
Pracovněprávní vztah na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadujeme: VŠ vzdělání strojírenského zaměření vhodné i pro absolventy znalost práce s CAD systémy ProEngineer SolidWorks výhodou znalost AJ na komunikativní úrovni (není podmínkou) řidičský průkaz sk. B praxe s konstrukcí jednoúčelových strojů zařízení výhodou spolehlivost zodpovědnost Nabízíme: příjemné pracovní prostředí zajímavé finanční ohodnocení pružná pracovní doba jazykové kurzy a odborná školení příspěvek na stravování Nejprve životopis na e mail.
plat: 18000- 25000 Kč
nabídka práce
Znalost AJ praxe: 7 let Nejprve tel. kontakt
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 25.05.2011
plat: 12000 Kč
Požadujeme: proklientský přístup příjemné vystupování vyučení a praxe v oboru výhodou profesionalita komunikativnost Nabízíme: práce na HPP příjemné pracovní prostředí zaměstnanecké benefity závodní stravování práce u stabilní společnosti
plat: 9000- 10800 Kč
DISPEČER KA Náplň práce: vedení dispečinku komunikace se zákazníky zajištění plynulé koordinace rozvozů kontrola nakládek a vykládek přímý kontakt a vedení řidičů zpracování dat do SW Požadujeme: SŠ vzdělání praxe min. 2 roky na obdobné pozici zkušenost s vedením lidí vítaná dobrá znalost práce na PC organizační a komunikační schopnosti pečlivost a časová flexibilita Nástup: ihned Místo výkonu: Pardubice V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e mailovou adresu irena.nejedla@sita.cz
plat: 18000- 22000 Kč
Příjmeme Bezpečnostní pracovníky do obchodního centra v Pardubicích. Pracovní doba: 07.00 19.00 a 13.00 22.00 hod. Požadujeme: dobrý zdravotní stav čistý rejstřík trestů minimálně vyučení.
plat: 10000- 12000 Kč
Pracovně právní vztah na dobu: určitou 1 rok poté již doba neurčitá PP vztah: hlavní pracovní poměr možnost také DPP či DPČ Požadujeme: výborná znalost práce na PC výborná komunikativnost komunikativnost odolnost vůči stresu týmový hráč nástup od června 2011 Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení stabilita jistota stravenky systém vzdělávání dotovaná káva masáže firemní snídaně vitamíny dny zdraví pro zaměstnance. Nejprve zašlete životopis na e mail: jobs@teleperformance.cz
plat: 13000- 17000 Kč
Požadujeme: min.SŠ vzdělání zkušenost v oboru personalistiky (znalost Zákoníku práce) vysoká úroveň komunikačních dovedností a písemného projevu školitelské schopnosti samostatnost cílevědomost odpovědnost flexibilita kreativita znalost práce s PC na vysoké uživatelské úrovni organizační dovednosti aktivní pozitivní osobnost Nabízíme: práce na HPP příjemné pracovní prostředí zajímavá práce zaměstnanecké benefity závodní stravování práce u stabilní společnosti možnost dalšího odborného vzdělávání
plat: 17000- 20000 Kč
Vyučení v oboru + praxe
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>