inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

STRÁŽNÝ Á vyuč. v libovolném oboru trestní bezúhonnost tel. kontakt možný pouze do 18.00 hod.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 18.08.2011
plat: 6000 Kč
Náplň práce: naplňování požadavků legislativy (v oblasti OŽP) a norem ISO14001 a rozvoj EMS obecné stanovení a vyžadování dodržování pravidel v oblasti ochrany životního prostředí (ovzduší voda půda) stanovení a vyžadování dodržování pravidel nakládání s chemickými látkami stanovení a vyžadování dodržování pravidel nakládání s odpady a nebezpečnými odpady spolupráce s vedoucím QM při naplňování integrace systémů řízení (QMS EMS SMS) reporting v oblasti EMS v případě potřeby stanovování a vyžadování dodržování pravidel BOZP naplňování požadavků legislativy (v oblasti BOZP) a norem OHSAS 18001 a rozvoj BOZP reporting v oblasti BOZP. Očekáváme: SŠ VŠ se zaměřením na ochranu životního prostředí popř. obor chemie a technologie ochrany životního prostředí či obdobné aktivní znalost NJ (slovem i písmem) AJ výhodou praxi podnikového ekologa znalost norem ISO 14001 (OHSAS 18001 výhodou) uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) SAP výhodou samostatnost flexibilnost kumunikativnost logický úsudek
plat: 22200- 28700 Kč
nabídka práce
ČÍŠNÍK SERVÍRKA vyuč. příjemné a slušné vystupování možnost ubytování
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 13.08.2011
plat: 10000- 12000 Kč
KUCHAŘ PIZZAŘ spolehlivost ubytování zajištěno
plat: 13000- 14000 Kč
KUCHAŘ KA vyuč. v oboru podmínkou schopnost samostatné práce spolehlivost možnost ubytování
plat: 14000- 15000 Kč
KUCHAŘ KA vyuč. v oboru praxe výhodou nástup možný ihned.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 12.08.2011
plat: 15000 Kč
ŠVADLENA výroba altánů stanů prodejních stánků peněženek batohů podmínkou je praxe a dobrá znalost šití na obrubáři
plat: 9000 Kč
PRODAVAČKA spodní prádlo SŠ dobrá znalost práce na PC praxe v prodeji daného sortimentu výhodou zasílat životopisy na daný e mail.
plat: 12000 Kč
SPECIALISTA ANALÝZY MATERIÁLŮ ÚSO vzdělání technického směru podmínkou (VŠ výhodou) zkušenosti s analýzami materiálů podmínkou ( praxe min. 1 rok) pokročilá znalost AJ orientace v technologické dokumentaci samostatnost zodpovědnost analytické myšlení znalost norem automobilového průmyslu výhodou náplň práce: analýzy kovových a nekovových materiálů vč. zpracování související dokumentace spolupráce s externími laboratořemi administrace a archivace reklamovaných dílů vč. zpracování související dokumentacepráce s interní databází správa a tvorba návodek procedur a testovacích metod kontrola měřidel a testovacího vybavení zajištění kalibrací
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 11.08.2011
plat: 20000 Kč
PROCESNÍ INŽENÝR PROGRAMÁTOR RELOVÝCH VÝROB SŠ VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku popř. elektro obor aktivní znalost AJ znalost práce v programovacím jazyku C++ znalosti práce s kamerovými systémy na rozměrovou kontrolu dílů NeuroCheck výhodou všeobecné znalost norem a kvality obecný technický přehled základní znalosti statistických metod Minitab výhodou zodpovědnost pečlivost samostatnost flexibilita organizační schopnosti náplň práce: samostatné řízení projektů úpravy a tvorba aplikačního softwaru migrace výrobních technologií pracujících ve Win NT na Win 7 dokumentace nových a existujících procesů optimalizace stávajících softwarových procesů spolupráce na vývoji nových produktů a technologií aj.
plat: 22000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 další >>