inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

nabídka práce
praxe v oboru minimálně 2roky (nejlépe v posledních 5letech); znalost podvojného účetnictví ( účtování faktur přijatých vystavování a účtování faktur vydaných účtování pokladny a banky zpracování přiznání k DPH případně znalost zpracování závěrky a konečných výkazů výhodou); znalost daňových zákonů (zákon o dani z příjmu zákon o DPH zákoník práce); znalost mzdové a personální problematiky (zpracování a vedení mzdové agendy vedení personální agendy komunikace s úřady FÚ OSSZ ZP); znalost účetního programu Premier výhodou; své životopisy zasílat na email info@fadolezal.cz; kontaktní osoba: Pavla Havlíčková tel. 734 578 092
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 21.01.2012
plat: 19000 Kč
Pracovní náplň: administrativní práce vedení dokumentace staveb údržby a měření na technologiích příprava podkladů pro předávání služeb a fakturaci příprava tvorba ekonomických podkladů pro přehledy příprava tvorba přehledů marketingových podkladů spolupráce při nákupu materiálu nářadí.... příprava jednání a porad zpracování zápisů a jejich evidence zpracování a vedení dokumentace jednotlivých zakázek Požadujeme: dobré komunikační organizační a analytické schopnosti zodpovědnost preciznost příjemné vystupování pozitivní myšlení iniciativu časovou flexibilitu Výkon práce: 90 procent Těrlicko V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na: pakuzova.andrea@gmail.com
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 20.01.2012
plat: 12000 Kč
Vzdělání vysokoškolské nejlépe strojní nebo stavební směr. Praxe vítaná. Životopisy zasílejte e mailem na adresu: buryjan@gascontrol.cz nebo przeczek@gascontrol.cz kont.telefon 604346246
plat: 20000 Kč
Požadujeme strojnický průkaz na kolové a pásové bagry řid.průkaz sk.C profesní průkaz výhodou praxe minimálně 5 let.
plat: 15000- 18000 Kč
vzdělání: stavební průmyslovka výhoda; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
plat: 10000 Kč
Požadujeme : VŠ vzdělání technického směru ( technol. fakulta UTB výhodou); praxe v oboru zpracování plastů; řídící organizační a komunikační schopnosti; V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e mail :podolsky@gascontrolplast.cz; buryjan@gascontrol.cz
plat: 25000- 35000 Kč
požadavky: vlastní kolo vítáno Pracovní vztah: dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti; úvazek: 4 hod; odměna: 50 Kč hod; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 19.01.2012
plat: 50 Kč
Znalost auto moto PODMÍNKOU! Znalost francouzského a polského jazyka (na komunikativní úrovni) výhodou. Žádosti o pracovní místo včetně životopisu zasílat pouze na email: s2 group@email.cz
plat: 50 Kč
profese: prodavači v kantýně a výdej obědů; praxe: v oboru 2 roky úvazek: 6 5 hod. (v budoucnu možno na 8 hod.) dle potřeb firmy možná občasná práce o víkendu; pracoviště: na Novém Poli Karviná; rozvržení pracovní doby: první směna 7.00 hod do 14.00 hod; druhá směna 10.00 hod do 14.00 hod 16.30 hod do 19.30 hod; třetí směna 22.00 hod do 4.00 hod; Hlásit se osobně na adrese firmy (nechodit přes hlavní vchod boční budova směr menza kantýna a kuchyň)
plat: 7500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>