inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

z:11.7.2011 jedná se o DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE pracoviště TRNÁVKA a MOŠNOV Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě volat POUZE po pá 8 17 hod.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 13.07.2011
plat: 53 Kč
z:8.6.2011 a:11.7.2011 jedná se o DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE řidičský průkaz B Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě volat POUZE po pá 8 17 hod.
plat: 56 Kč
z:11.7.2011 Náplň práce: provádění analýzy nákladů výrobků a správa cenové a nákladové databáze provádění podrobného rozboru kalkulací po stránce nákladové a správnosti technické struktury jednání s odbornými útvary a zahraničními zákazníky v odvětví přímého obchodu zpracovávání cenové a nákladové nabídky tvorba ceny pro předělávky motorů a oceňování zakázky vyřizování žádostí na dobropisy a vrubopisy zajišťování zpracování zakázek z pohledu cenových podmínek oceňování údržba PI tabulky; Očekáváme: SŠ vzdělání (ekonomické technické) pokročilou znalost NJ nebo AJ znalost MS Office SAP R3 výhodou organizační a komunikační schopnosti orientaci na zákazníka schopnost samostatné i týmové práce analytické schopnosti; Inf.: Pokud Vás pozice oslovila reagujte na www.siemens.cz odkaz Kariéra ref. č.: 73841.
plat: 19000 Kč
z:14.3.2011 a:11.7.2011 Požadujeme: spolehlivost zodpovědnost flexibilitu svářecké zkoušky platné oprávnění na VZV jeřáb a vazač výhodou praxe ve svařování brooušení a frézování. Inf.: Svou žádost + životopis zašlete na uvedený e mail m.vojtkova@cromodorawheels.cz nebo vyplňte a přineste osobní dotazník na vrátnici firmy probíhá výběrové řízení.
plat: 15000- 17000 Kč
Náplň práce: kontrola vstupních materiálů zejména DN plechů řešení reklamací dodavatelům mezioperační kontrola procesů lisování svazkování řešení interních a zákaznických reklamací na komponenty údržba a tvorba reportů; Očekáváme: SŠ VŠ vzdělání (strojírenství) pokročilou znalost NJ nebo AJ znalost postupů el. a mech. zkoušek DN plechů a příslušných norem schopnost číst technické výkresy znalost MS Office SAP R3 výhodou organizační a komunikační schopnosti logické myšlení schopnost samostatné i týmové práce; Inf.: Pokud Vás pozice oslovila reagujte na www.siemens.cz odkaz Kariéra ref. č.: 74097
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 12.07.2011
plat: 20000 Kč
z:22.6.2011 a:7.7.2011 pro jakékoli obory zdravotní průkaz inf.: po pá 8 16 hod.
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 09.07.2011
plat: 10000 Kč
z:22.6.2011 a:7.7.2011 pro jakékoli obory DOHODA O PROVEDENI PRACE 150 hod. rok inf.: po pá 8 16 hod.
plat: 4000 Kč
z:7.7.2011 pracovitost spolehlivost komunikativnost kreativita inf.: po pá 10 14 hod.
plat: 15000 Kč
z:7.7.2011 buď vyučení v oboru nebo praxe v uvedené profesi svářečský průkaz CO2 (výhodou státní zkouška) inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 16500 Kč
z:7.7.2011 řidičský průkaz B nástrojař strojírenské vzdělání výhodou praxe v oboru Popis práce: práce v prototypové dílně hliníkové chladiče. Inf.: po pá 8 14 hod. na adrese Žižkova 6 Nový Jičín.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 další >>