inzerce práce, brigády

- soukromá i firemní inzerce práce a brigády zdrarma.
Nabídka práce, brigády
Inzerce práce, brigáda
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby

zkrácený úvazek na 20 hod.týdně pracoviště Luka nad Jihlavou
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 12.07.2012
plat: 5000- 7000 Kč
2 roky praxe v maloobchodním provozu znalost sortimentu samostatnost spolehlivost příjemné vystupování.
plat: 12000 Kč
nabídka práce
Otevírací doba prodejny : po pá : 9 17.30 hodin so : 9 12.00 hodin Požadavky na zaměstnance: vyučení v oboru prodavačka textilu praxe nejméně 5 let jako prodavačka textilu nástup do zaměstnání 11.6.2012 čistý rejstřík trestů Platové náležitosti: cca 11.000 Kč Nabídky prosím zasílejte pouze na email: jenickova@banner cz.cz !!!!
plat: 11000 Kč
Náplň práce: provádí kontrolu dodržování metrologického řádu v podniku seznamuje uživatele s užíváním měřidel provádí složitá měření a odpovídá za správnost jejich provedení provádí nebo zabezpečuje analýzu měřidel neshodná měřidla vyřazuje a likviduje. Požadujeme: SŠ VŠ obor strojírenství výborná orientace ve čtení technické dokumentace znalost práce na PC Microsoft Office kreslení 2D 3D znalost měřících metod komunální měřidla mikroskop hodinky posuvka drsnoměr mikrometr praxe na obdobné pozici výhodou znalost požadavků automobilového průmyslu výhodou technické uvažování samostatnost. Nabízíme:stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti 5 týdnů dovolené příspěvek na sportovní a kulturní vyžití stravování s příspěvkem zaměstnavatele v prostorách firmy příspěvek na penzijní pojištění příjemné pracovní prostředí zajímavou a různorodou práci. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na: personalni@ttmetea.cz do předmětu zprávy napište: "TECHNIK MĚROVÉHO STŘEDISKA TESLA".
plat: 15000 Kč
dobrá znalost práce na PC komunikativnost pečlivost a zodpovědnost výhodou znalot programu pro kreslení a projektování v energetice znalost rozpočtových programů v energetice
plat: 12000- 20000 Kč
Pracovní poměr bude po zapracování změněn na dobu neurčitou
plat: 20000- 30000 Kč
ŘP: B ŘP: C výhodou praxe vítána
plat: 17000- 20000 Kč
ubytování strava
plat: 12000- 15000 Kč
Vedení min. 30 podřízených. Požadujeme: vyučení v oboru nebo SŠ praxe v oboru manažerské dovednosti. Nabízíme: zázemí stabilní velké společnosti zajímavou práci možnost osobního rozvoje zaměstnanecké benefity plat + příplatky Zaslat životopis e mailem
plat: 8000- 15000 Kč
Pracoviště Restaurace na rynku Bernartice Pracovní doba krátký a dlouhý týden Nástup dle dohody Požadujeme praxe minimálně 5 let v oboru spolehlivost odpovědnost Kontakt Mlčkovská tel. 723044300
Inzerát do inzerce práce, brigády vložen: 11.07.2012
plat: 11580 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>